Swallow’s Tail Furniture – polski producent designerskich mebli rzemieślniczych

meble designerskie, meble rzemieślnicze

Nasze mieszkania i styl, w jakim je aranżujemy, może dużo zdradzić o naszym charakterze, wyczuciu estetykijak również o tym, jak postrzegamy wygodę. Konsumentów już nie przypada do gustu asortyment popularnych meblarskich sieciówek, gdzie można dostać standaryzowane meble, sporządzane w dziesiątkach tysięcy sztuk, takie same dla polskich odbiorców, jak i tych z pozostałych części świata. Dlatego szukamy mebli, które nie tylko okażą się funkcjonalne, ale także będą demonstrować nasz charakter. To właśnie oferuje polska marka Swallow’s Tail Furniture.

Minimalistyczne meble – tworzone z pasją

Marka Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od 2012 r. i tworzy ją duet wrocławskich projektantów z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jednak unikatowe meble oferowane przez studio STF to rezultat skrupulatnej pracy większej ekipy pracowników, składającej się z wykwalifikowanych technologów, konstruktorów i rzemieślników. Marka Swallow’s Tail z wyjątkową troską podejmuje się procesu tworzenia kolejnych kolekcji produktów, poświęcając każdemu z etapów – od początkowego szkicu, przez uformowanie prototypu, aż po selekcję stosownego gatunku drewna – 100% pasji. To unikalne dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych nowych produktów sprawia, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture charakteryzują się praktycznie doskonałym wykończeniem. Nie dziwi więc, że projekty z tego studia uzyskały wiele nagród z dziedziny designu i można je zobaczyć na targach wnętrzarskich w Polsce i za jej granicami (np. we Frankfurcie, w Łodzi czy w Paryżu).

Gdzie nabyć minimalistyczne meble studia Swallow’s Tail Furniture?

Wszelkie kolekcje Swallow’s Tail Furniture, także designerskie meble dla dzieci, można zamówić bezpośrednio na stronie www marki. Prócz funkcjonalnych stolików kawowych, biurek i stołów do jadalni, ten producent mebli rzemieślniczych oferuje też krzesła, komody oraz ławki, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. ramy do luster i tealighty). Co istotne, płatność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na raty. Meble z litego drewna studia STF można obejrzeć także w salonach meblowych w Europie (m.in. w Niemczech czy w Wielkiej Brytanii) oraz na terenie całego kraju (przykładowo w w Lublinie, w Poznaniu czy w Bydgoszczy).

Dane firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]