Kolczyki z koralem

W tym miejscu kupisz kolczyki z koralem.

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii muszą znajdować się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są od wielu lat. Podobno likwidują nerwowość. Koral pobudzi odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada również właściwości lecznicze: działa korzystnie na układ krwionośny, a także zwiększa płodność. Koral jest amuletem przypisywanym osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i łososiowoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Skąd wydobywa się korale? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z koralem to niezwykle uniwersalna ozdoba. Taki rodzaj biżuterii można zakładać na co dzień, do zwykłych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralami to mocny akcent, który ożywi twarz, a w połączeniu z letnią sukienką doda Ci kobiecości.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]