Najpopularniejsze srebrne kolczyki

kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej kupowanych przez panie dodatków. Sprawdzają się na każdą sytuację – bardzo huczną i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy co sprawia, że są tak popularne, a także gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych rodzajach. Najbardziej „trendy” są subtelne sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są dyskretne, ale jakże eleganckie. Równie często wybierane są długie akcesoria, które cudownie wysmuklają szyję. Są wysadzane drogocennymi klejnotami albo zupełnie klasyczne. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co często dzieje się w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki popatrzmy na próbę oraz metodę ich produkcji – najbardziej niebanalne uzyskano techniką matowienia.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki trzeba dobrze pielęgnować i na bieżąco usuwać śniedź, żeby ciągle prezentowały się jak nowe. Należy wycierać je regularnie suchą ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne balsamy pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki trzymać w zamkniętych woreczkach. Nie sprawdzajmy natomiast starych sposobów pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Takie substancje niezwykle niszczą delikatną strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór kolczyków jest bez wątpienia w e-sklepach, które zapewniają szybką dostawę i rozmaite promocje. Poza tym zakupy w internecie to niezwykły komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane Polki.