Srebrne wisiorki

Skieruj się tutaj, aby kupić wisiorki.

Moc wisiorków

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus posiadania takiej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem zaprezentować coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek możesz nosić blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Niemniej istotna jest grubość kupowanego łańcuszka i materiał, z którego go wykonano. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może przysporzyć wisiorek o nietypowym kształcie. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łezki, kwadratu itp.), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Duży wybór istnieje także jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]