Uniwersalne i ponadczasowe – srebrne kolczyki

Chcesz zamówić kolczyki? Sprawdź kolczyki.srebrne.net.

Srebro to najbardziej lubiany przez wytwórców biżuterii materiał. Nie powinno to jednak dziwić, bo naprawdę ma mnóstwo dobrych stron. Jego ceny są o wiele niższe niż złota, a jest metalem szlachetnym, więc nie koroduje i długo zachowuje swoje zalety. Srebrne kolczyki są oprócz tego często stosowane z uwagi na komfort ich używania – znacznie zmniejszają bowiem ryzyko pojawienia się infekcji. Jako że są bardzo interesującą opcją dla poszukujących uniwersalnej i wytrzymałej biżuterii, warto powiedzieć kilka zdań na temat tego, gdzie je kupować i jak dbać o srebrne kolczyki.

Kupno srebrnych kolczyków – garść wskazówek

Wyobraźnia designerów srebrnych kolczyków nie zna granic. Wśród nich wszyscy wyszukamy propozycje dla siebie – tak zwolennicy tradycyjnych pomysłów, jak i panie, które wolą raczej niebanalne projekty. Przed wyborem konkretnych kolczyków dobrze więc zorientować się, co oferują nam różne sklepy. Najlepszym rozwiązaniem na pewno będzie kupno online – tym bardziej, kiedy zależy nam na znalezieniu niebanalnych wzorów srebrnych kolczyków.

Czyszczenie srebrnych kolczyków

Mimo wielu zalet, srebro ma również wady. Najważniejsze jest to, iż srebrne kolczyki po paru latach ciemnieją. Możemy do tego nie dopuścić często myjąc je specjalnymi środkami i trzymając w zamkniętych pojemnikach. Pod żadnym pozorem nie stosujmy jednak do ich pielęgnacji zwykłych płynów, gdyż mogą uszkodzić delikatny metal.