Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

sklep jubilerski kraków, złotnik kraków

Wraz z ożywieniem rynku i ewolucją internetu, zreformowaliśmy także nasze nawyki związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach chętnie wykorzystujemy możliwość zamawiania w sieci. I choć w internecie znajdziemy praktycznie wszystko, wciąż jest wiele rzeczy, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Zakup złotego naszyjnika, broszki czy pierścionka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Wobec tego, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy chcemy kupić obrączki albo pierścionek zaręczynowy, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli natomiast znajdziemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za luźny albo za ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do właściwego obwodu albo wykona nowy. Innym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej porady złotnika. Pokaże on aktualne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co obecnie daje się na komunię, imieniny czy ślub.

Sklep jubilerski – renowacja popsutej biżuterii oraz tworzenie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również świadczą pomocnicze usługi. Naprawa uszkodzonej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka albo rozerwał się wisiorek, jubiler szybko i umiejętnie zreperuje go w swoim zakładzie. Zmieni także obwód pierścionka, kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na pierścionku lub zawieszce datę, podziękowania, gratulacje czy też inną istotną dla nas treść. Natomiast jeśli pragniemy obdarować kogoś niepowtarzalnym prezentem, albo mamy własny pomysł na pierścionek bądź zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce posiadamy niepotrzebną bądź niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Dane firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]