Zalety kolczyków na sztyftach

Jeśli chcesz kupić kolczyki ze sztyftami, koniecznie wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich wyrobu kruszec, wzór i ozdobne minerały, ale także rodzaj zapięcia. Na rynku znajdziemy rozmaite rodzaje zapięć – między innymi długie bigle oraz dyskretne sztyfty. Te drugie to najlepszy wybór dla wszystkich Pań, które cenią minimalizm i komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają ucha. Bardzo ważna okazuje się również rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na wyjątkowe imprezy, a także te, które śmiało możemy zakładać do pracy.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są często bardzo eleganckie, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Dobrym pomysłem okażą się z pewnością wykonane ze srebra kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi kamieniami – topazem czy bursztynem. Najlepiej pasować będą do stonowanych, lecz stylowych kreacji – ich dopasowanie ułatwiają małe gabaryty i minimalistyczny projekt.

Kolczyki na sztyftach do pracy

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do codziennych strojów. Do pracy warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – prezentują się prawie tak dobrze, jak naturalne, ale ich ewentualne zgubienie nie okaże się tak bolesne. Syntetyczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego żartobliwą główką.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]