Biuro architekta – Bartłomiej Sitarski

W tym miejscu uzyskasz rzetelną pomoc profesjonalistów z pracowni architektonicznej Kraków.

Na pewno chciałbyś, by w nowo wybudowanym gniazdku wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Powodzenie Twoich starań zależy zwłaszcza od tego, na który projekt domu się zdecydujesz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno być jednak trudne – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna albo, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić gotowy szkic. Jakie wyjście będzie bardziej opłacalne? Które wybrać??

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W sieci w kilka chwil znajdziesz wiele projektów domów. Są tam oferty dla klientów z niewielkimi oczekiwaniami i tych, którzy chcą kupić bardziej oryginalny projekt. Ich najsilniejszą stroną okazuje się z pewnością cena – za najtańsze wydasz jedynie za nieco więcej, niż 2000 zł. Oprócz tego będzie to idealna opcja dla osób, którzy chcieliby kupić dokument jak najszybciej – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt z biura architektonicznego

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie wyróżniał się wśród innych nieruchomości. Wybierając takie rozwiązanie zyskujemy pewność, że projekt spełni wszystkie nasze oczekiwania – zanim go sporządzi, architekt dowie się, co jest dla nas najważniejsze.

Biuro architektoniczne – na jak duży wydatek się przygotować?

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne okaże się niestety dużo droższy od gotowego – klienci, którzy go wybiorą powinni liczyć się z kosztami rzędu dwustu złotych za m2.

Dane firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]