Podstawowe informacje o podporach szalunkowych

Chcesz kupić podporę stropową? Wejdź na http://tinyurl.com/y3evws6v.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. Jak się je wykorzystuje? Kiedy warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – typy i jej przeznaczenie

Pośród szalunków wyróżniamy deskowania do wykopów, ścienne oraz podpory stropowe. Ten ostatni typ używany jest do podpierania stropów – dzięki temu tymczasowemu modułowi konstrukcyjnemu można zalać strop cementem i stosowne jego uformowanie. Znaczącą rolę pełnią również stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezastąpione w czasie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wyprodukowane ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala korzystać z nich w rozmaitych sytuacjach. Zazwyczaj na rynku dostępne są podpory o zakresie od 160 do 300 cm albo od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się dużą wytrzymałością, są również proste w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są ogromne. Wśród wiodących producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, jak również części produkowane przez firmy Hunnebeck, Pionart czy Olan. Na specjalną adnotację zasługują podpory Peri, które wyróżniają się wysoką jakością, przemyślaną strukturą oraz nowatorskimi rozwiązaniami. Podpory stropowe Peri są przystosowane do używania nawet w najtrudniejszych warunkach. Aktualnie wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny powodują, iż usługi te zyskują na popularności. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można również oszczędzić czas.

Dane firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]