Wyjątkowe projekty domów drewnianych

projekty domów drewnianych całorocznych, domy drewniane projekty

Drewniane domy to budowlany hit. Nowoczesna budowa sprawia, że tego typu domki nie tylko prezentują się wyjątkowo estetycznie, ale są również komfortowe. Czy domki z bali mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Jak wyszukać fachowca, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Ogromna ilość atutów sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Konstrukcja jest lekka, a to oznacza duże oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z murowaniem. Fachowcy twierdzą, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. To kompozycja nowatorskich pomysłów z tradycją. Z jednej strony zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu podhalańskim. Jednak dzięki nowatorskim elementom zapewniają komfort taki sam jak murowane budynki.

Projekty domów drewnianych – mała grubość ścian

Domy drewniane nowoczesne to budynki wykonane z naturalnych materiałów, dlatego też są całkowicie ekologiczne. Dzięki zastosowaniu bali osoby chorujące na alergie czują istotną poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane cechują się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie musimy stosować kosztownej termomodernizacji. Dodatkowym atutem jest niewielka grubość ścian, co zapewnia duży metraż nieruchomości. Domy drewniane można stawiać również poza sezonem, bo wszystkie prace realizowane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Dane firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]