Dzieci też mogą gotować – warsztaty kulinarne dla dzieci

Szukasz szczegółowych wiadomości o kursie gotowania dla dzieci? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na warsztatqulinarny.pl.

Dzieci lubią uczestniczyć w gotowaniu – podawać i wybierać składniki czy dekorować ciasta. Chciałabyś rozwinąć zapał kulinarny Twojego malucha? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć pociechy w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. Podczas kursu dzieci nie tylko zdobywają pożyteczne umiejętności, ale , co bardzo ważne, uczą się samodzielności oraz rozwijają swoją kreatywność. A w tym samym czasie doskonale się bawią. Wybieranie oraz mieszanie ingredientów, łączenie niecodziennych smaków oraz opanowywanie prostych przepisów – całość sprawia, iż dzieci ochoczo eksperymentują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają także reguły, jakich powinno się przestrzegać w kuchni, co pozytywnie wpływa na ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach mogą też uczestniczyć rodzice, stąd jest to wspaniała okazja do spędzenia wspólnie popołudnia z dzieckiem. Opiekunowie mogą przypatrywać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a potem spróbować tego, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z doświadczonym szefem kuchni

Warsztaty organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez 3 godziny zegarowe. Podczas kursu dzieci przyrządzają deser i danie główne. Mali wielbiciele sztuki gotowania mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – przyrządzić apetyczny makaron na słodko lub słono, albo podjąć się pieczenia pachnącej, udekorowanej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy. W czasie kursu dzieci przygotowują też wyborną deser – mus z kruchym ciastem oraz lodami truskawkowymi. Nauka połączona z zabawą to wspaniała metoda na wykorzystanie wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ulubionych potraw niesie dzieciom sporo satysfakcji. Nawet bardzo krnąbrne dziecko będzie z pasją przykładać się do przyrządzania doskonałej pizzy bądź przystrajania tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez profesjonalnego szefa kuchni, który posiada wieloletnią praktykę i bardzo dobry kontakt z maluchami.

Dane firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]