Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Aktualna oferta kursu Blender 3D znajduje się pod tym linkiem.

Świat grafiki nieprzerwanie ewoluuje i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod preferując kreowanie swoich dzieł wyłącznie w tzw. digitalu. Współczesne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się obecnie wielkimi wydatkami – każdy może wszak pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który równocześnie jest w pełni bezpłatny.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem znającego program instruktora

Korzystania z dowolnej aplikacji można nauczyć się na własną rękę, niemniej jednak proces ten trwa wtedy dłużej i nieraz jest niezwykle męczący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie sporo korzyści zwłaszcza osobom, które niedawno odkryli Blender. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez uczestnika kursu doradzając, które elementy wymagają dopracowania i podpowiadając ku temu stosowne drogi. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, żeby odbywał się on w jak najmniejszych zespołach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność pożądana w świecie gier komputerowych i projektowania

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością pożądaną i poważaną zwłaszcza w branży gier komputerowych, filmowej i projektowej. Poznanie oprogramowania Blender 3D rozszerza tym samym pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane prace, które później można śmiało umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści oraz entuzjaści 3D chcący rozwijać swoje obecne umiejętności bądź spróbować nowych form ekspresji.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]