Jakie pieczywo powinno się kupować?

Zobacz, gdzie zamówić pieczywo Kraków.

Pieczywo to podstawa diety człowieka w naszej kulturze. Jest wyrabiane z wody, mąki soli, mleka, środków spulchniających (najczęściej zakwasu chlebowego lub drożdży) i wszelakich dodatków wzbogacających doznania smakowe, jak przykładowo: mak, słonecznik lub sezam.

Dlaczego warto spożywać pieczywo?

Pieczywo to pożywienie bardzo bogate w wiele różnorodnych składników energetycznych i odżywczych, niezbędnych do właściwego funkcjonowania ludzkiego organizmu. W jego skład wchodzą głównie białka, aminokwasy i węglowodany. Jednocześnie należy wspomnieć o błonniku oraz wielu witaminach, których najwięcej zawiera wieloziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Najlepiej kupować pieczywo w tradycyjnych zakładach piekarskich. Tylko wtedy ma się gwarancję, że spożywane produkty długo zachowają świeżość.
Ze znakomitych wypieków i niesamowitej troski o klienta słyną szczególnie piekarnie krakowskie, cieszące się nieustającym zaufaniem kupujących. Sprzedawane w nich pieczywo wyrabiane jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co jest gwarancją dobrego smaku i wysokiej jakości użytych składników.

Dane firmy:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]