Jak wybrać kufry do motocykla

Sprawdź, gdzie zamówić kufry na motor.

Nie ma znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – prawdopodobnie nagminnie musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to banalne. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej wygodnych oraz bezpiecznych sposobów na transport bagażu będzie kufer na motocykl. Jakkolwiek jaki kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motocykl – typy / Kufry do motocykla – odmiany / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje pozytywy. Kufry centralne są bardziej pojemne oraz stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo lub też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, wskutek tego zanim dokona się kupna, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba typy, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie tylko na cechy produktu, jakkolwiek też na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, która na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Dane firmy:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]