Jaki kask na motocykl

kaski motocyklowe

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wycieczki – kask to przymusowy element garderoby każdego motocyklisty, dlatego że gwarantuje mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Właściwy kask na motocykl, czyli który? / Dobry kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki warto kupić kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, wskutek tego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najodpowiedniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku ofert dostępne są rozmaite warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym poszczególne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są więc mniej bezpieczne – dlatego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są najbardziej wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które dodatkowo mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to znakomita marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane dużej liczbie eksperymentów – a jednocześnie mają przystępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są niezmiernie lekkie, a równocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są również repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Dane firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]