Producent oświetlenia samochodowego z Krakowa – co oferuje?

Tutaj znajdziesz więcej informacji o ofercie producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie.

Szczególnie istotnym elementem bezpieczeństwa podróży jest oświetlenie samochodowe. Nieodpowiednie ustawienie świateł albo zbagatelizowanie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie być powodem groźnej sytuacji na trasie, co częstokroć kończący się kolizją. Stosowanie wysokiej jakości oświetlenia jest kluczowe zwłaszcza w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe dzień w dzień bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z polskich producentów wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów agro, uprzywilejowanych i off-road

W zasadzie w portfolio OE Industry znajdziemy każdy typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp bocznych, przednich oraz tylnych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, spółka oferuje też LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w niekorzystnych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła dziennego maszty oświetleniowe, najaśnice oraz naświetlacze, które używane są między innymi przez kierowców pojazdów specjalnych, agro czy off-road. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej lub służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także stosowane przez konkretne służby światła niebieskie i białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym praktycznych lamp do czytania), które bardzo poprawiają komfort życia profesjonalnych kierowców spędzających wiele tygodni w podróży. A to jedynie część produktów OE Industry.

Spółka OE Industry zrealizuje każdy pomysł kontrahenta

Kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta jest czymś więcej niż przeciętnym producentem oświetlenia samochodowego. To kompetentna kadra fachowców gotowa urzeczywistnić pomysł klienta, opracowując najwyższej jakości oświetlenie od początkowego projektu, poprzez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację lampy. Spółka udziela też wsparcia posprzedażowego. Za sprawą wnikliwych analiz oczekiwań swoich odbiorców, silnej presji na wieloaspektowe testowanie opracowywanych produktów i budowania wykwalifikowanego zespołu ekspertów, OE Industry zdobyło pozycję lidera w sektorze oświetlenia dla automotive i mobility.

Dane firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]