Flobo – automatyczna obsługa należności

Sprawdź więcej informacji o Flobo na flobo.io.

Biznesmeni wciąż szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas poświęcony na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla większych firm

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później obserwuje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają tylko 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, szczególnie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Zastanawiasz się czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności z tytułu abonamentów, zatem świetnie zda egzamin w szkołach niepublicznych bądź językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]