Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

wyprawy w góry, wyprawy górskie

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś wymagającym turystą, który ceni rzetelnie przygotowane i bezpieczne wyprawy nadzorowane przez profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Przygotowujemy wyprawy, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do miłośników turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które cenią czynne spędzanie urlopu i zdobyły już pewne doświadczenie w tego rodzaju wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie konieczna jest świetna kondycja fizyczna oraz zadowalający stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to trekking dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Pozwalają zarazem zrealizować pragnienia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych warunkach. Firma korzysta z wykwalifikowanych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają na wylot naturę górskiego obszaru, ale również chętnie dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Są oni też w stanie zmniejszyć ewentualne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Himalaje, Andy czy na pasmo Pirin.

Dane firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]