Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Tu uzyskasz rzetelną poradę specjalistów z biura projektowego Kraków.

Biuro projektowe świadczy rozległy wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w praktycznym i komfortowym domu, ale też adresuje ofertę do instytucji oraz przedsiębiorstw. Architekt może wykonać kompleksowy projekt obiektu, a następnie aktywnie pilnować zaawansowanie prac, zaplanować odbudowę budynku albo wystąpić z propozycją aranżacji już gotowych domów, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro projektowe?

Interesują Cię pomysłowe, nieszablonowe projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się na tle innych domków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie funkcjonalny, a w tym samym czasie po prostu wygodny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z najnowszymi nurtami architektonicznymi.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domów jednorodzinnych czy aranżacji mieszkań. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, obiekty rekreacyjne, kawiarnie czy pensjonaty. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, jak również specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro projektowe może także zaplanować przestronne i funkcjonalne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]