Budowanie wizerunku w biznesie – wnętrza firmy w Mapach Google

Potrzebujesz zobaczyć, kto sporządza wirtualny spacer 3D? Koniecznie kliknij na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/.

Wirtualny spacer z modelem 3D to najlepszy sposób na przedstawienie potencjalnym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, z których zamierzają korzystać. Dla wielu osób sposobność obejrzenia takiego wnętrza przed zawarciem umowy jest nadzwyczaj istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Ale czym są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i dlaczego opłaca się to robić? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części artykułu.

Do posłuży Ci wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie sporej ilości fotografii model 3D danej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W takim modelu widoczny jest plan wszystkich lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, przybliżać oraz zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się odbiorcom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do kompletnej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od opracowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy także zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż prócz oglądania samego modelu 3D wnętrza, przykładowo hotelu lub siedziby przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie przerzucić się pojedynczym kliknięciem do dowolnego lokalu, a następnie zabrać się za jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość też przechodzić do innych wnętrz podobnie w rzeczywistym życiu.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je zamieścić?

Przy użyciu wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie zademonstrować klientom daną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę promocji można zastosować do zaprezentowania pracowni, hotelu czy baru, jak również w prosty sposób pokazać dużemu gronu zainteresowanych wygląd naszego zakładu pracy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, jeśli sprzedajemy posiadłość, aby przyszli nabywcy mogli gruntownie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele argumentów, dla których powinno się zamówić modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najważniejszy z nich to możliwość umieszczania ich na naszej stronie firmowej, w Mapach Google bądź dodanie ich do wielu pomocnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także doskonałą możliwość nakłonienia klientado wybrania naszych usług. Osoby, które poznają bliżej naszą firmę obdarzą ją dużo szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to także idealna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, gdyż obecnie – mimo powszechnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można uzyskać w prosty sposób — trzeba po prostu powierzyć jego opracowanie profesjonalnemu fotografowi.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]