Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Dalsze informacje o cateringu imprezowym.

Lato obfituje w bardzo modne w ostatnim czasie pikniki firmowe czy eventy na świeżym powietrzu, ale w rzeczywistości co rusz w różnych punktach w Polsce prowadzone są benefisy, konferencje czy bankiety. Takie eventy muszą mieć należytą oprawę, której obowiązkowym elementem jest profesjonalnie przygotowany i podany catering. Rozsądnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezę – niezbędny na ważnych bankietach

Zdecydowałeś się już na lokalizację, w którym wyprawisz piknik albo zamówiłeś salę na event? Świetnie! Teraz powinieneś postarać się o to, by zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia smakowitych przekąsek, napojów i ciepłych posiłków. Pamiętaj, że w czasie istotnych wydarzeń w złym tonie jest ustawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu sali i oczekiwać, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa imprezy jest ważna – przemyślany układ stołów, szykowne akcenty dekoracyjne, ale też prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia zapewne będą także pod wrażeniem, jeśli potrawy będą wyglądać na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy.

Porady odnośnie posiłków i nie tylko – atuty cateringu na imprezy

Plusem zlecenia usługi cateringu na imprezę jest zdecydowanie to, iż wynajęta ekipa nie tylko przygotuje doskonałe posiłki, ale także kompleksowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Przekąski i potrawy będą przywiezione w wyznaczone miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoliki, a następnie wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać gości w czasie imprezy. Na życzenie kontrahenta, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, by obserwować na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i kameralnych. Podczas ustalania detali zamówienia zasugeruje ona, jakie napoje, przekąski i potrawy najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]