Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Kliknij w to miejsce, aby zlecić catering okolicznościowy.

Wkrótce nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz uczcić je wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczne grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też podjąć je wybornymi napojami i daniami. Możesz postarać się naszykować je samodzielnie, jednakże przy dużej liczbie gości ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Dodatkowo to twoja uroczystość i chcesz się na niej świetnie bawić, a nie zamknąć się w kuchni lub udawać kelnera. Z tej przyczyny przygotowanie menu na rodzinne wydarzenia rekomendujemy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wyborne posiłki na zamówienie

Kiedy wymienia się cateringu gros osób myśli najpierw o cateringu weselnym bądź eventach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu była samodzielna organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i jedynie przy faktycznie ogromnej liczbie zaproszonych rozważała ona możliwość skorzystania z zewnętrznego wsparcia w tym obszarze. Tym bardziej, iż przez wiele lat usługa cateringu nie zapewniała obsługi małych rodzinnych spotkań, a nieraz także tych większych, jeśli nie było to związane z rezerwacją sali. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy skorzystamy z możliwości wynajmu lokalu czy wygodniej będzie zorganizować imprezę w swoim ogrodzie lub mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w to miejsce wykwintne dania.

Catering okolicznościowy – menu na półmetki, chrzciny i komunie

Catering okolicznościowy to literalnie usługa dostępna na dowolne rodzinne wydarzenie. Profesjonalni kucharze bez trudu opracują dania współgrające z charakterem imprezy, nieważne czy potrzebny ci catering na chrzciny, na komunię bądź na imieniny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje dodatkowo obsługę studniówek, półmetków i komersów. Wypatrując firmy świadczącej tę usługę radzimy postawić na taką, która będzie mogła dopasować menu do potrzeb i budżetu klienta, jak również kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi udostępniając zawodowych kelnerów czy oferując pomoc w przystrojeniu i rozstawieniu stołów.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]