Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Chcesz dowiedzieć się, komu zlecić catering weselny w Krakowie? Na co czekasz? Koniecznie skieruj się na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, będące z reguły istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak komunie, wesela czy chrzty, od wielu już lat przestały być organizowane w domu wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to wydarzenia, w których uczestniczy często ponad stu gości. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę wymyślić menu, a następnie przyrządzać i zaserwować dania uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy zabawa planowane jest na kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło spore zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering na wesele – smakowity obiad, który zachwyci gości

Urządzanie zabawy weselnej to duży stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wysyłanie zaproszeń, wybór wystroju sali, ustalanie listy gości czy poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia stosownej ilości napojów oraz zakąsek podawanych podczas zabawy, a co istotne – przyrządzanie ciepłego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. na przyjęciu weselnym powinien mieć właściwą oprawę. Uczestnicy przecież oczekują tego, żeby stoliki były wspaniale ozdobione i poprawnie nakryte, potrawy były apetyczne i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także by obsługa profesjonalnie podawała biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych managerów, kelnerów oraz szefów kuchni, gotowych na obsługę eventów zarówno pod gołym niebem, jak i tych odbywających się w tradycyjnych salach.

Catering weselny – podstawową ofertę poznasz na stronie firmy

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi normami, tak w przedmiocie atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zwykle posiadają ułożony uprzednio spis proponowanych dań głównych, napojów oraz przekąsek odpowiadających stylistyce wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy lub pozyskać tę informację nawiązując kontakt z jej reprezentantem. Klient może zatem samemu złożyć kartę dań z sugerowanych potraw. Warto jednak zaakcentować, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i nierzadko na życzenie kontrahenta są gotowe przyrządzić unikalne kompozycje dań.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]