Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

Skieruj się do firmy cateringowej w Krakowie, aby skorzystać z doświadczenia profesjonalistów.

Kiedy organizujesz ważny event firmowy bądź rodzinny, na który chcesz zaprosić sporą liczbę gości, raczej nie dasz rady na własną rękę zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując soki oraz szybkie przekąski w hipermarkecie – duże imprezy zazwyczaj wymagają odpowiedniej oprawy również w obszarze dań. Wtedy nie powinno się stawiać na stolikach gości samych ciasta oraz wody mineralnej. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Jakie rodzaje cateringu oferują doświadczone firmy?

Firmy świadczące usługi cateringu zazwyczaj oferują parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji urodzin, chrzcin albo ślubów, catering dla firm i catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie dań na Wigilię. Oferty te są dobrze dopasowane do wymogów konkretnych imprez, dlatego wyraźnie różnią się np. ceną i listą potraw oferowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringu warto pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą jasno wyszczególnić swoje oczekiwania, lecz zarazem być też otwartym na jego propozycje. Przecież dla caterera obsługa wydarzeń rozmaitego typu to codzienność, a długoletnie doświadczenie w tym obszarze powoduje, że może on podpowiedzieć rozwiązania, które usatysfakcjonują ogół zaproszonych gości.

Usługa cateringowa – dania przygotowane przez zawodowych szefów kuchni

Organizacja dań już dla niewielkiej liczby gości może stać się olbrzymim problemem, głównie wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to więc spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na uzgodnienie pozostałych kluczowych elementów wydarzenia. Jest to również możliwość zaserwowania zaproszonym wyśmienitych potraw przygotowanych przez profesjonalnych szefów kuchni. Należy jednocześnie zaznaczyć, że ważną cechą potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich wygląd. Co więcej podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń posiadają też swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]