Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Sprawdź parking strzeżony lotnisko Balice na pandaparking.pl.

Komfort, szybkość i sposobność przybycia także w bardzo odległe miejsca świata – to najistotniejsze plusy podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły olbrzymie uznanie. Wyjazd, którego częścią jest przelot, wiąże się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia problem dostania się na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne komplikacje związane z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Monitorowany parking w Balicach – odpoczywaj bez trosk, twój pojazd jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dojechać własnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, więc w trakcie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji online, toteż nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezwykle istotne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja asysty załogi

Jeśli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy liczyć też na spore ułatwienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Oprócz tego klienci mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w wielu sytuacjach, jak np. spadek ciśnienia w oponach czy też rozładowany akumulator.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]