Finger food catering – przekąski idealne na imprezy

Potrzebujesz więcej wiadomości o aktualnej ofercie przekąsek cateringowych? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na lastrada.pl.

Przygotowanie nawet sporej imprezy nie jest trudnością, gdy mamy pod dostatkiem czasu na zamawianie koniecznych produktów i napojów, jak również następnie samodzielne przyszykowanie z nich wyśmienitych przekąsek dla gości uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką swobodę, ale nie oznacza to też, iż powinno się rezygnować z pomysłu uczczenia ważnego jubileuszu. W takim przypadku zalecamy poszukać oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – wygodne zakąski na “raz”

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to usługa skierowana w głównej mierze do firm, jakkolwiek decydują się na nią dość często także rozmaite instytucje oraz osoby prywatne szykujące prestiżowe spotkania. Polega ona na zaopatrzenie uroczystości w posiłki w wariancie finger food, innymi słowy nieduże przekąski, które da się spożyć na stojąco i nie używając widelca. Perfekcyjny finger food nie wymaga nawet zastosowania talerzyka – to dosłownie porcja na “jeden kęs”. Finger food to przede wszystkim tartoletki warzywne i owocowe, roladki albo sandwicze. Ten typ cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na spotkaniach, gdzie organizatorom zależy na bliskiej interakcji zaproszonych gości. Umożliwia on uczestniczenie w długich rozmowach, a przy tym nie sprowadza kontaktu tylko do osób usadzonych przy wspólnym stole.

Plusy cateringu finger food?

Zlecenie przygotowania cateringu z przekąskami firmie zewnętrznej ma mnóstwo atutów, które dostrzegą zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Po pierwsze, dzięki niemu rozwiązuje się problem związany z rozmieszczeniem stolików i stresu z planowaniem usadzenia gości wydarzenia. Przekąski oraz ciepłe i chłodne napoje postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Jest to nadzwyczaj praktyczne przede wszystkim w małych aulach, w których zmieszczenie wystarczającej liczby stołów byłoby kłopotliwe. Catering finger food w okamgnieniu sprawia też, że bankiet ma mniej oficjalny, luźniejszy nastrój. Warto zaakcentować, że menu z poręcznych przekąsek jest na ogół tańsze aniżeli szykowne kolacje, a jednocześnie daje więcej możliwości dostosowania ich do potrzeb żywieniowych gości uroczystości. Co najistotniejsze, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nierzadko bywało poważną komplikacją przy urządzaniu wydarzeń firmowych.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]