Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę sal do wynajęcia w Krakowie w rozsądnej cenie.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne bądź plenerowe grille dla zatrudnionych i ich rodzin, celem których zbudowanie głębokich więzi pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, m.in. po to, by uczcić zdobyte kontrakty, a także różnorodne bankiety dla klientów biznesowych, sympozja czy szkolenia. Takie wydarzenia wymagają należytego planowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem w celu marketingowym.

O czym pamiętać wybierając lokal na organizację imprezy firmowej

Gdy nie mamy w budynku firmowym odpowiednich pomieszczeń, w których uda się zorganizować event, należy poszukać propozycji wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Ważne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoją estetyką do rangi planowanej uroczystości. Ważne gale dla wspólników spółki, w trakcie których świętowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie powinny odbyć się w zwykłej sali. Warto w takich sytuacjach zorganizować imprezę w unikatowym miejscu, które zdecydowanie uwydatni doniosłość wydarzenia. A jeżeli na event sproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie sali powinno się wybrać lokal, znajdujący się niedaleko bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Planowanie imprezy firmowej

Planując event firmowy nie wolno zignorować tak ważkiej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Zalecanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania sumienne firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w umówioną lokalizację wyśmienitych dań dla obecnych, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie nakrycie stolików. W trakcie ekskluzywnych bankietów wskazane jest też zagwarantowanie zaproszonym doskonałej obsługi. Opłaca się zatem korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole doświadczonych kucharzy, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, ale i perfekcyjnie wyglądające na talerzu dania, jak również kelnerów, którzy będą serwować posiłki do stołu w elegancki sposób.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]