Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Parking Balice - sprawdź co może Ci zaoferować.

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, ale to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić samochód na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, , a pozostawione auta są ubezpieczone na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają też inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]