Opieka nad grobem

Dalsze informacje o opiece nad grobami Kraków na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze niestety mamy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Dlaczego powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na taką usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają siły. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, czyli zakładanie ławeczek lub doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, które będziemy musieli opłacić pracownikom czuwającym nad nagrobkami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są w szczególności od rodzaju pomocy – gdy decydujemy się na tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Jeśli jednak chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem około 400 złotych rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są także od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Dane firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]