Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Zajrzyj w to miejsce, jeżeli interesuje Cię aktualna oferta przyjęcia weselnego.

Ślub i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy nowożeńców oraz sproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli młoda para zechce zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten niepowtarzalny wieczór w komfortowych warunkach.

Miejsce na wesele – jakie okoliczności trzeba rozważyć?

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy musi rozważyć kilka istotnych okoliczności. Na początek musi znać liczbę uczestników wesela, by mieć pewność, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, żeby mieli gdzie tańczyć. Dodatkowo para młoda powinna sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu położona jest sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie łatwe. Jeśli na ślub zaproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, powinno się poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następną kwestią jest sama organizacja wesela, a więc przygotowanie menu, znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i przystrojenie stołów . Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na 130 zaproszonych

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą zorganizować przyjęcie ślubne w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć około 130 gości. Wesele można urządzić też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Przejazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej niż 40 minut.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]