Producent zabudów samochodowych – co oferuje?

Branża transportowa cały czas się rozwija, między innymi z powodu globalizacji, a także otwierania się coraz to nowszych rynków na eksport oraz import. Z tego powodu wymaga też coraz to lepszych rozwiązań, szczególnie tych związanych z usprawnieniem procesów przewozu towarów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na zapotrzebowanie nieprzerwanie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie – zawsze z surowców najwyższej jakości

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w produkcji zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy solo (np. z windą hydrauliczną ułatwiającą załadunek), BDF (do transportu intermodalnego) oraz kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To także producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym wojska oraz jednostek specjalnych. Do produkcji stosowane są zawsze materiały najwyższej jakości, pochodzące od cenionych dostawców. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie trzy dekady umożliwia spółce Gniotpol Trailers konstruowanie coraz to nowocześniejszych rozwiązań na światowym poziomie, o czym świadczy między innymi powodzenie chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych do transportu niezwykle trudnych towarów.

Producent przyczep – serwis w zakładzie w Malni oraz w punktach ASO

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w mieście Malnia albo w kilku autoryzowanych punktach), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje wykonywane są na obszarze krajów Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o komfort konsumentów, którzy wykonują serwis samodzielnie. Części zamienne do przyczep spółki są dostępne w każdej chwili, co zmniejsza czas wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu zdecydowanie skraca to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Fotografia dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.