Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Dalsze informacje o projektowaniu i wykończeniu wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, zazwyczaj niezbędny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]