Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Potrzebujesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie stron Kraków? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Popularność internetu oraz prostota użycia go w celu wyszukania potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie zagwarantuje, że nowi klienci do nas trafią – najważniejsza jest bowiem widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele niedużych przedsiębiorstw, działających jedynie w określonym województwie lub wręcz w jednym mieście, przykładowo w Krakowie lub w Gdańsku, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla mniejszych podmiotów

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług lub sklepów korzystają głównie z fraz lokalnych, to znaczy obejmujących nazwę konkretnego miasta, jak np. “piekarnia kraków”, “malarz kraków” lub “sklep z odzieżą XXL kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych przedsiębiorstw na pokazanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, rezydującym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron internetowych od ponad dekady. W trakcie tego okresu na wskroś rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron i tym samym zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, jak również rozbudowę treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować cyklicznie efekty pozycjonowania.

Dane firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]