Sala na przyjęcie okolicznościowe – wybierz najlepsze miejsce na imprezę

Korzystna oferta przyjęć w Krakowie.

Gdy ktoś mówi o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, zwykle naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się grono bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to też zabawy z okazji ukończenia pełnoletności, chrzty oraz komunie święte. Jeśli lista gości jest długa, na ogół nie damy rady zaplanować przyjęcia i przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy najlepszym wyjściem jest zabukowanie stosownej do okazji sali.

Jak dobrać lokal na przyjęcie okolicznościowego?

Każdy typ przyjęcia wiąże się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. imieniny czy osiemnastka, w której będą brać udział w większości osoby dorosłe, uczestnikom wypada udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony zabawy, w których sporą część uczestników stanowią najmłodsi, między innymi komunie bądź chrzty, rekomenduje się urządzać w miejscu, które poza użyczeniem sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Dania serwowane gościom także powinny być dostosowane do rodzaju przyjęcia. Planując takie wydarzenie zaleca się więc sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zadba o dobre dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – zabawy okolicznościowe w królewskich salach i w ogrodzie

Wynajęcie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudne, aczkolwiek rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w iście królewskiej atmosferze odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzty i – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można podjąć nawet do 130 osób. A gdy przyjęcie ma być urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się aż 300 gości. Co najistotniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania posiłków, przez ustawienie i dekorację stołów, aż po profesjonalną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]