Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku – co możesz zyskać?

Potrzebujesz sprawdzić, kto sporządza panoramy sferyczne? Koniecznie zajrzyj tutaj.

Zdjęcia 360 stopni to bardzo popularna i nowoczesna forma prezentowania pomieszczeń lokali gastronomicznych czy przedsiębiorstw. Zwykle spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma oraz Google Street View, ale też natrafiamy na nie na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość opublikowania na profilu firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak więc możesz zastosować zdjęcia panoramiczne do popularyzacji Twojej marki? Wskazówki prezentujemy w dalszej części artykułu.

Jak działają sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne obracanie fotografii generuje doznanie osobistego przebywania w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku dają możliwość odwiedzenia budynku, nieruchomości czy lokalu poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego typu tworzy się z pomocą dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do standardowych fotografii cyfrowych jest opcja wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem obrócenia go w każdym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – reklamuj swoją firmę na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealna metoda na wyróżnianie Twojej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji pomieszczeń hotelu, lokalu usługowego czy biura. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej przyciągająca i pomaga dokładnie zapoznać się z oglądanym miejscem. Udostępnienie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego ufność w stosunku do oferowanych przez nas usług, co zaowocuje znacznie wyższym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto udostępnić na Facebooku zwłaszcza gdy prowadzimy biznes, który opiera się na komfortowych pomieszczeniach (np. hotel czy sale konferencyjne), ale także jeśli chcemy nakłonić zainteresowane osoby, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej czy też po prostu pokazać naszym klientom biuro, w którym działamy.

Do przygotowania panoram 360 stopni zatrudnij specjalistę!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, wprawdzie teoretycznie jest możliwe do opracowania samodzielnie, jednak do celów reklamowych powinno się wybrać profesjonalnego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecana opcja? Zlecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję przygotowania najlepszej jakości zdjęć, które w dodatku będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też droga ani trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów polecanych przez Google do przygotowania panoram sferycznych. W katalogu tym znajdują się tylko Ci specjaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google oraz opublikowali określoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]