Usługi dla firm i freelancerów – opieka techniczna WordPress

Na wpmagus.pl dowiesz się, kto oferuje aktualizację WordPressa.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się nadzwyczaj rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią. Ze względu na to, iż bez przeszkód można opanować podstawy jego obsługi, a przy tym jest niezwykle szybki, używa się go obecnie do tworzenia sklepów internetowych oraz złożonych stron firmowych. Jednakże ten system zarządzania treścią może być źródłem kłopotliwych sytuacji, dlatego ważną i przydatną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Czemu zaleca się powierzyć utrzymanie WordPressa ekspertowi?

Utrzymywanie strony www na aktualnej edycji oprogramowania jest bezsprzecznie podstawowym warunkiem jej bezpieczeństwa. W wielu przypadkach jednak firmy po zaprojektowaniu strony zapominają o cyklicznym wdrażaniu nowych edycji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co narażają stronę na ataki cyberprzestępców bądź infekcję przez malware. Dodatkowo, mimo że WordPress jest bardzo prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z niechcianymi kłopotami z należytym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Wobec tego ważne jest, żeby czynność tę wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału IT, warto powierzyć utrzymanie WordPressa niezależnemu rzeczoznawcy.

Do kogo adresowana jest usługa utrzymania WordPressa?

Oferta opieki nad stroną to usługa kierowana głównie do klientów biznesowych, zarówno małych jak i większych podmiotów, którzy troszczą się o wydajne oraz nieustanne funkcjonowanie ich strony firmowej oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest też blogerom oraz freelancerom utrzymującym własne strony internetowe. W bazowym pakiecie usługi zawarta wykonanie aktualizacji CMS-a, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych i eliminacja następstw infekcji. W wyższych pakietach oferowane są również wszelkiego typu monitoringi (między innymi zmian treści, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]