Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

Porządna porcja wiedzy o wizytówce firmy w Mapach Google. Sprawdź koniecznie!

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie istotny punkt promocji marki w sieci. Z jej pomocą będziemy widoczni dla internautów wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać nowych klientów. Istnieje fenomenalny sposób, żeby pośród sporej ilości podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej skuteczna? Dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swoim mieście

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danym mieście. Od teraz jesteśmy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom, którzy poszukują konkretnych przedsiębiorstw, ofert bądź marek. Jednak sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by prześcignąć konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, warto zrealizować kilka dodatkowych działań, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google umieszczenie estetycznych zdjęć, stosownej prezentacji firmy, wszystkich aktualnych danych oraz adresu strony internetowej firmy. Jest też inny doskonały sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas z tłumu wielu marek, bowiem nadal niewiele podmiotów go wykorzystuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer 3D – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasz lokal lub biuro. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy chodzić po korytarzach i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki wirtualny spacer możemy też odbywać na przeróżnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Wciąż jednak mało firm decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma dużo atutów i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe zdjęcia oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, restauracji czy gabinetu medycznego, częściej dadzą się przekonać do skorzystania z naszych usług. Raz wydane środki na stworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]