Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Potrzebujesz baniaka na wino? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, urodzin, imienin, rocznicy ślubu lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także wspaniała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal gąsior na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]