Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Jeśli chcesz zamówić blachę na rąbek, odwiedź tę stronę.

Blachy na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czy warto ich używać? Opisujemy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich zastosowania.

Blachy na rąbek stojący – odporność i estetyka

Blachy na rąbek stojący zdobywają coraz większe grono zwolenników, gdyż idealnie godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi. Wytrzymała i pięknie wyglądająca blacha na rąbek stojący może być używana zarówno w współczesnych budowlach, jak i obiektach budowlanych, w których potrzebna jest wymiana paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są dostarczane na miejsce budowy w postaci niewielkich arkuszy. Znamionują się prostym i jednocześnie błyskawicznym montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe bardzo dobrze pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego bądź minimalistycznego), a jednocześnie jest trwałe i odporne na korozję.

Blachy na rąbek – zredukuj wydatki związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod kątem zastosowanej technologii i wytrzymałości. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy i pokryte specjalną powłoką, która daje ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. opady bądź promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w wielu modelach, co pozwala na dostosowanie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają też obniżyć koszty związane z budową – zdecydowanie zmniejszają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten budulec bezpośrednio od dystrybutora.

Dane firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08