Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Znajdź etykiety na wódkę weselną.

Zwyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego początku najchętniej przekazywanym i, oczywiście, jednakowo ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na osiemnastkę, urodziny czy ślub. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli pozostali goście pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę weselną – butelka alkoholu jako niecodzienny podarunek od Państwa Młodych

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale również dość często Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z wódką na koniec imprezy. Taki upominek jest uważany za formę podziękowania za przyjazd na ślub. Lecz taka butelka z trunkiem wyskokowym może także stać się w cenną pamiątką, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba personalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o miejscu i dniu wesela, podziękowanie za przybycie bądź imionach Państwa Młodych. Etykiety weselne można kupić w rozmaitych wzorach i barwach, więc bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź przyjęciu imieninowym.

Etykiety na butelki – dekoruj własne przetwory

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli wytwarzasz swoje soki, nalewki czy wina i dajesz je kolegom albo rodzinie przy rozmaitych okazjach, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwyczajnej butelki. Ponadto flaszki można również oznaczać przy użyciu wielobarwnych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]