Gdzie kupić drukarki 3D dla małych i dużych firm?

Zapraszamy do sklepu z drukarkami 3D - tu zawsze kupisz to, czego potrzebujesz!

Jednym z pierwszych na rodzimym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Istotną sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada aparaturę do druku przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Następnym filarem są usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D i skanowanie 3D, jak również możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: PolyJet, FDM i SLA, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLA, SLS, PolyJet, DMLS i FDM.

CadXpert – dystrybutor skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, jak również wyłączny dystrybutor urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. To największa w Polsce oferta instrumentów do drukowania przestrzennego – przeszło dwadzieścia modeli drukarek 3D oraz kilkanaście propozycji skanerów 3D. Ponadto CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym także materiały wysoko specjalistyczne, takie jak: Ultem 9085, Ultem 1010 i pozostałe (biokompatybilne, dentystyczne, elastyczne, inżynieryjne itd.). Prócz akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych firma CadXpert oferuje także filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe materiały stosowane do druku 3D.

Drukarki 3D dla klientów indywidualnych, specjalistów i przedsiębiorców

Oferta firmy CadXpert jest skierowana zarówno do użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot), jak i specjalistów, biznesmenów oraz reprezentantów przeróżnych branż (urządzenia marki Stratasys). Firma CadXpert prowadzi sklep online, posiada także showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto potrzebuje skonsultować ze specjalistami możliwości techniczne dowolnego sprzętu z asortymentu CadXpert, swój projekt lub jest po prostu zaciekawiony procedurą wydruku 3D, może odwiedzić krakowski showroom. CadXpert gwarantuje również wszechstronną obsługę posprzedażową: serwis (w tym także pogwarancyjny), pomoc techniczne i merytoryczne czy przeszkolenie pracowników w obsłudze zakupionych urządzeń.

Drukarki 3D – teraz też w zasięgu niewielkich przedsiębiorstw

Jak kształtują się koszty narzędzi do druku 3D – drukarek i skanerów 3D? Profesjonalna drukarka bądź skaner kosztują tyle, że nawet mała albo średniej wielkości firma może sobie na nie pozwolić. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego w mgnieniu oka się zwróci – w ramach sektorów, takich jak medycyna, motoryzacja, odlewnictwo czy stomatologia, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, zamiast outsourcingu tych czynności, będzie ogromną oszczędnością dla firmowych finansów.
Sektor narzędzi do druku przestrzennego żywiołowo ewoluuje – wraz z postępem idą nowe technologie oraz możliwości, na które jeszcze niedawno było stać jedynie gigantyczne korporacje. Współcześnie – dzięki spadkowi cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich mają również mniejsze firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Narzędzia do druku 3D są ciągle modyfikowane i ulepszane, z roku na roku obniża się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku 3D ma szereg zalet, do głównych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji i obniżenie kosztów.

Dane firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]