Gdzie zamawiać części zamienne do Renault?

części Renault Kraków, Renault części zamienne

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy silnika, podwozia, układu chłodzenia oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Dane firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]