Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Jeśli szukasz słoików hurt, koniecznie sprawdź superbutelki.pl.

Przetwórstwo żywności jest branżą gospodarki, która dopóki będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że większością rynku produktów spożywczych rządzą duże marki, jest to też branża, w której idealnie radzą sobie małe firmy, o ile znajdą klienta na swój smaczny, zdrowy lub niszowy produkt. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, by produkt dłużej zachował świeżość, a więc m.in. w butelki i słoje ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, że są ekologiczne, bo można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie butelek i słoików – dlaczego to się opłaca?

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. soki, pasztety albo konfitury, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Nabycie butelek i słoików w hurcie jest wobec tego dla niego zarówno metodą redukcji wydatków, ponieważ zamawiając opakowania na palety z reguły można oczekiwać znacznego rabatu od hurtownika, ale również oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno opakowań szklanych znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u polskiego dostawcy słoików i butelek. Tym sposobem również otrzyma opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoje i dodatkowe elementy w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki ze szkła doskonałe do przechowywania soków, piwa czy wina. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 800, 1400, a nawet 2000 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą także odebrać zakupiony towar wprost ze składu hurtowni. Wraz z słoiczkami oraz butelkami w hurcie można również kupić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]