Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Znajdź kontenery otwarte.

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery budowlane – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na budowach częstokroć wykorzystywane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Dane firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]