Lakier to nie wszystko – o ozdobach do paznokci

Dalsze informacje o pyłkach do paznokci.

Zdobienie paznokci tylko pozornie jest proste. W rzeczywistości to trudna praca wymagająca określonych umiejętności oraz specjalnych materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez wykwalifikowaną kosmetyczkę rekompensuje jednak koszty związane z wizytą w salonie piękności. Ciekawie umalowane paznokcie zachwycą każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki będą źródłem autentycznej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać w salonie kosmetycznym? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych palcach?

Pyłki do paznokci – efekt lustrzanego odbicia

Do zdobienia paznokci teoretycznie potrzebny jest tylko najzwyklejszy lakier. Należy jednak mieć na uwadze, iż za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę ładnych efektów. Te są możliwe jedynie przy użyciu pomocniczych środków, jak np. pyłki do paznokci. Z ich pomocą paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, które osiągniemy przy użyciu pyłków do paznokci to między innymi lustrzane odbicie, metaliczny połysk lub dowolny wymyślony wzorek. Poza pyłkami, producenci oferują również ozdoby do paznokci w formie naklejek, które umożliwiają osiągnięcie efektu hologramu.

Ozdoby do paznokci – uznani producenci

Ozdoby do paznokci oraz inne kosmetyki umożliwiające nadanie im unikalnego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu firm, które często są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najważniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to między innymi Christian Louboutin, ABA Group, Inglot, Semilac, Silcare, Milani, CND oraz Maestro.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]