Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Znajdź tanie drukarki 3D.

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i instrumenty. Wyliczono, iż stosując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można praktycznie o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony. Główne idee pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Najlepiej sprzedające się urządzenia oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Kolejnym uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLA i SLS. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduży model, działający w prekursorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – charakteryzuje się intuicyjną obsługą i funkcjonalną konstrukcją. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można otrzymać tożsame makiety, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki mają rozległe zastosowanie w rozlicznych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Wydruk jest precyzyjny oraz solidny, a w trakcie procesu drukowania nie dochodzi do przemieszczenia się warstw ani nie występują odkształcenia.

Dane firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]