Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Więcej informacji o czaprakach.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które dają koniowi wygodę, a jednocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów bardzo dobrze chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeśli pragniesz nabyć najwyższej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni bądź wyprodukowane z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, żeby całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a zarazem podnosiły komfort jazdy. Niektóre modele posiadają dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także wyróżniają się wizualnie. Produkty te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]