Zastosowanie słoików z kranikiem

Jeśli chcesz nabyć słoje z kranikiem, powinieneś odwiedzić ten adres.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on często używany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania lemoniad, oranżad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]